Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:JUVENTIN FIX
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Juventin fix - mieszanka ziołowa w torebkach do zaparzania.
Wizytówka:Mieszanka ziołowa przeciwtrądzikowa.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Herbapol-Lublin
Zalecany:w trądziku młodzieńczym, wyprysku alergicznym i łojotokowym zapaleniu skóry.
Działanie:wspomagające się wzajemnie składników: korzenia i ziela mniszka lekarskiego, kłącza perzu, ziół skrzypu i fiołka - moczopędne, żółciopędne, pobudzające wydzielanie soku żołądkowego i przyspieszające przemianę materii.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek lub jego składniki; chorym na nadkwaśność soku żołądkowego.
Dawkowanie:doustne, naparzać pod przykryciem przez 10-30 minut 2 torebki ziół w szklance wrzątku; pić 3-4 razy dziennie.
Skutki uboczne:dolegliwości żołądkowo-jelitowe.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.