Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:CIRCULOSAN FIX
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Circulosan fix - mieszanka ziołowa w torebkach do zaparzania.
Wizytówka:Mieszanka ziołowa nasercowa.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Herbapol Lublin S.A.
Wytwórca:Herbapol Lublin S.A. - PL
Zalecany:jako lek pomocniczy przy dolegliwościach sercowych mających nerwicowe podłoże i występujących w okresie przekwitania; przy lekkiej niewydolności mięśnia sercowego, zwłaszcza u osób starszych, przy kołataniu serca.
Działanie:liść melisy i ziele serdecznika wykazują działanie uspokajające, natomiast ziele bratka i kwiatostan głogu poprawiają krążenie krwi.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na składniki preparatu, podczas ciąży i karmienia piersią; przy niskim ciśnieniu tętniczym krwi.
Dawkowanie:doustne, 2 torebki mieszanki zalać 200 ml wrzątku, przykryć i zaparzać przez 15 minut. Pić 4 razy dziennie.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.