Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:PASSIBIL
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Passibil - płyn doustny.
Wizytówka:Preparat ziołowy poprawiający krążenie mózgowe.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Wytwórca:Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. - PL
Zalecany:w zaburzeniach ukrwienia mózgu i związanych z tym stanach osłabienia pamięci i koncentracji, pobudzenia nerwowego, niepokoju, zawrotach głowy, szumie w uszach; także zapobiegawczo.
Działanie:jest lekiem złożonym i wykazuje skojarzone działanie wyciągów z miłorzębu, męczennicy i głogu: przeciwzakrzepowe, uspokajające, usprawniające krążenie mózgowe - dzięki czemu następuje lepsze dotlenienie i odżywienie tkanki mózgu.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek.
Dawkowanie:doustne, pić 2-3 razy dziennie 20-40 kropli rozcieńczone niewielką ilością płynu.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.