Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:TABLETKI TONIZUJĄCE
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Tabletki tonizujące - tabletki.
Wizytówka:Preparat ziołowy stosowany w leczeniu zaburzeń układu krążenia.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm - mgr farm. Tadeusz Pawełek
Wytwórca:Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm - mgr farm. Tadeusz Pawełek - PL
Zalecany:pomocniczo w leczeniu zaburzeń układu krążenia (choroby wieńcowej), nerwic sercowo-naczyniowych, osłabienia spowodowanego chorobą układu krążenia; przy zmniejszonej kurczliwości mięśnia sercowego.
Działanie:zwiększa przepływ krwi w naczyniach wieńcowych i sercu, zwiększa częstotliwość skurczów serca i ich siłę; działa łagodnie przeciwobrzękowo.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek, podczas ciąży i karmienia piersią; bez konsultacji z lekarzem - przy nadmiernie szybkiej akcji serca (częstoskurczu).
Dawkowanie:doustne, 3 razy dziennie 1-2 tabletki przed jedzeniem. W przypadku braku poprawy samopoczucia, po 2 tygodniach stosowania tabletek należy zasięgnąć porady lekarza.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.