Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:CARDIOBONISOL
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Cardiobonisol - płyn doustny.
Wizytówka:Preparat ziołowy przeznaczony dla osób w podeszłym wieku.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Bonimed Laboratorium Medycyny Naturalnej
Wytwórca:Bonimed Laboratorium Medycyny Naturalnej - PL
Zalecany:osobom starszym jako lek pomocniczy w zaburzeniach pamięci, niedokrwieniu mózgu i układu nerwowego, w przebiegu choroby wieńcowej, przy zaburzeniach krążenia i nadciśnieniu tętniczym.
Działanie:krople ziołowe, w skład których wchodzą nalewki z liści miłorzębu, z kwiatu głogu, z ziela karczocha, usprawniają krążenie krwi mózgowe i obwodowe, poprawiają pamięć, koncentrację i odporność, działają przeciwmiażdżycowo, uspokajająco, obniżają ciśnienie tętnicze krwi.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek lub jego składniki, podczas ciąży i karmienia piersią, dzieciom poniżej 6 roku życia.
Dawkowanie:doustne, dorośli zwykle 3 razy dziennie przed jedzeniem, po 2,5 ml kropli rozcieńczonych wodą w kieliszku. Dzieci powyżej 6 roku życia 3 razy dziennie po 1,5 ml.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.