Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:DOLOVIT NATURALNE DROŻDŻE TORULA
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Dolovit Naturalne Drożdże Torula - tabletki.
Wizytówka:Preparat przeciwtrądzikowy.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Roche
Zalecany:przy trądziku, zmianach skórnych.
Działanie:zawarte w preparacie naturalne drożdże lekarskie są źródłem wielu cennych składników (np. aminokwasów, witamin z grupy B, minerałów) potrzebnych do właściwej przemiany materii i zapewnienia skórze niezbędnych substancji odżywczych.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na drożdże.
Dawkowanie:doustne, 3 razy dziennie po 3 tabletki z niewielką ilością wody; zamiast połykać można tabletki żuć.
Skutki uboczne:przy stosowaniu się do zalecanych dawek - nie występują.
Uwagi:Brak materiałów do weryfikacji
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.