Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:EXTRALL UNGUENTUM
Nazwa polska:WYCIĄG Z CEBULI
Nazwa międzynarodowa:Allii cepae extractum
Nazwa angielska:Allium cepa extract
Postać:Extrall-Unguentum - maść 15%.
Wizytówka:Preparat przeciwzapalny i przeciwtrądzikowy, do użytku zewnętrznego.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Cefarm-Lublin
Zalecany:w łagodnych stanach zapalnych skóry nieuszkodzonej, przede wszystkim w trądziku młodzieńczym, czyraczności, ropniach i owrzodzeniach, oparzeniach I stopnia, bliznach, łupieżu i łojotoku skóry głowy.
Działanie:przeciwzapalne, przeciwbakteryjne wyciągu z cebuli, przyspiesza procesy gojenia się i regeneracji tkanek, zmiękcza blizny.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek.
Dawkowanie:zewnętrznie, w stanach zapalnych skóry 2-3 razy dziennie nakładać preparat na miejsca zmienione chorobowo, można stosować przemiennie płyn i Extrall-Unguentum - maść.
Uwagi:koniec dopuszczenia, brak danych
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.