Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:UNGUENTUM SULFURATUM COMPOSITUM
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Unguentum sulfuratum compositum - maść.
Wizytówka:Lek przeciwtrądzikowy do użytku zewnętrznego.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Laboratorium Galenowe Cefarm Katowice, Laboratorium Galenowe Cefarm Lublin, Laboratorium Galenowe Cefarm Poznań
Zalecany:w trądziku, łojotoku, w ropnych schorzeniach skóry, w liszajach.
Działanie:wysuszające, ściągające, bakteriobójcze i grzybobójcze. agodzi swędzenie skóry, wywołuje pęcznienie naskórka.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek.
Dawkowanie:zewnętrznie, maść wcierać w miejsca zmienione chorobowo 1-2 razy dziennie.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.