Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:ACNEFLOS
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Acneflos - mieszanka ziołowa; Acneflos fix - mieszanka ziołowa w torebkach do zaparzania.
Wizytówka:Mieszanka ziołowa przeciwtrądzikowa.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Zakład Przetwórstwa Zielarskiego HERBAFLOS
Wytwórca:Zakład Przetwórstwa Zielarskiego HERBAFLOS - PL
Zalecany:jako lek pomocniczy w leczeniu trądziku młodzieńczego i innych zmian skórnych, spowodowanych występowaniem zaburzeń przemiany materii.
Działanie:wspomagające się wzajemnie składników: kwiatostanu rumianku, korzenia łopianu i ziół fiołka, dziurawca i skrzypu - przyspieszające i regulujące przemianę materii.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek lub jego składniki.
Dawkowanie:doustne; 1-2 torebki (lub 2,5-5 g) ziół parzyć pod przykryciem w szklance wrzątku; pić 2-3 razy dziennie 1 szklankę.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.