Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:FREEDERM TAR
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Freederm Tar - szampon dermatologiczny.
Wizytówka:Szampon dermatologiczny.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Schering-Plough Farma Lda
Wytwórca:Schering-Plough Farma Lda - P
Zalecany:w łojotokowym zapaleniu skóry, łojotoku oraz w łuszczycy skóry głowy.
Działanie:szampon dermatologiczny stosowany do leczenia łupieżu, łojotokowego zapalenia skóry, łojotoku oraz łuszczycy skóry głowy. Freederm Tar zawiera smołę pogazową dzięki której usuwa nadmiar łoju skórnego.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek.
Dawkowanie:zewnętrznie, najlepsze efekty uzyskuje się stosując Freederm Tar co trzy dni.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.