Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:SUCCUS BARDANAE
Nazwa polska:SOK Z KORZENIA ŁOPIANU
Nazwa międzynarodowa:Bardanae radicis succus
Nazwa angielska:Bardana extract
Postać:Succus bardanae - płyn doustny.
Wizytówka:Preparat odtruwający, moczopędny i napotny.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Phytopharm Klęka S.A.
Wytwórca:Phytopharm Klęka S.A. - PL
Zalecany:w zaburzeniach przemiany materii objawiających się zmianami skórnymi, pomocniczo w reumatyzmie i artretyzmie oraz jadłowstręcie.
Działanie:poprawiające trawienie i przemianę materii, usuwające z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, moczopędne i napotne.
Dawkowanie:doustne, 3 razy dziennie po 2,5 ml preparatu rozcienczonego niewielką ilością płynu, np. soku owocowego.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.