Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:PIASCLEDINE 300
Nazwa polska:WYCIĄG Z OLEJU AWOKADO I SOI
Nazwa międzynarodowa:Avocado oleum + Soiae oleum
Nazwa angielska:Avocado oil + Soya oil
Postać:Piascledine 300 - kapsułki.
Wizytówka:Lek stosowany w chorobie zwyrodnieniowej stawów.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Laboratoires Expanscience
Wytwórca:Laboratoires Expanscience - F
Zalecany:jako lek wspomagający leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów.
Działanie:zawarte w leku wyciągi z oleju awokado i sojowego łagodzą dolegliwości bólowe związane z chorobą zwyrodnieniową chrząstki stawowej.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek, podczas ciąży.
Dawkowanie:doustne, 1 kapsułka dziennie. Kapsułki należy połykać w całości podczas jedzenia, popijając szklanką wody.
Skutki uboczne:może wywoływać tzw. refluks, czyli zarzucanie treści pokarmowej z żołądka do przełyku, dlatego, żeby temu zapobiec, lek należy przyjmować podczas posiłku.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.