Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:REUMPAPAI
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Reumpapai - kapsułki twarde.
Wizytówka:Preparat ziołowy przeciwbólowy i przeciwzapalny.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Cowik Sp. z o.o.
Wytwórca: - PL
Zalecany:jako preparat wspomagający przy chorobach zwyrodnieniowych narządu ruchu, w bólach mięśniowych, rwie kulszowej, barkowej i zapaleniu korzonków nerwowych.
Działanie:składniki zawarte w preparacie, takie jak: korzeń lukrecji, owoc asparagusa i kora cynamonowca wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na składniki preparatu, podczas ciąży i karmienia piersią.
Dawkowanie:doustne; 2-3 razy dziennie po 2 kapsułki z dużą ilością wody.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.