Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:GINJAL
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Ginjal - tabletki powlekane.
Wizytówka:Preparat ziołowy dezynfekujący drogi moczowe i ułatwiający wydalanie moczu.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Cowik Sp. z o.o.
Wytwórca:Ikong Pharmaceutical Industry Co. - RI
Zalecany:jako lek pomocniczy w kamicy nerkowej, infekcjach dróg moczowych i dnie moczanowej.
Działanie:zawarte w preparacie składniki naturalne takie jak suchy wyciąg z konika morskiego oraz wyciągi alkoholowe z korzenia żeń-szenia, liści sonchii, ortosyfonu i strobilantu oraz chlorek metylotioniny, rozkurczowe na mięśnie gładkie dróg moczowych, moczopędne, odkażające i obniżające poziom kwasu moczowego w surowicy krwi.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na preparat lub jego składniki, dzieciom; przy nadciśnieniu tętniczym; podczas ciąży i karmienia piersią można stosować tylko wtedy, jeśli zaleci lekarz.
Dawkowanie:doustne; dorośli zwykle 2 razy dziennie, rano i wieczorem, po 2 tabletki z dużą ilością wody.
Skutki uboczne:podczas leczenia mocz zmienia zabarwienie na niebieskie, co jest nieszkodliwe dla organizmu.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.