Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:ZIOŁA MOCZOPĘDNE
Nazwa międzynarodowa:Species diureticae
Nazwa angielska:Polidocanol + Soya oil
Postać:Zioła moczopędne - mieszanka ziołowa.
Wizytówka:Mieszanka ziołowa moczopędna.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:wielu producentów
Wytwórca:wielu producentów
Zalecany:w kamicy i piasku nerkowym, pomocniczo w zakażeniach dróg moczowych.
Działanie:moczopędne, rozkurczowe, słabe bakteriobójcze i przeciwzapalne. Skład mieszanki bywa różny w zależności od producenta.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek lub jego składniki.
Dawkowanie:doustne, szklanka odwaru 3 razy dziennie; odwar sporządza się z 2 łyżek stołowych ziół zalanych szklanką wrzątku, doprowadzonych do wrzenia i odstawionych do wystygnięcia.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.