Wydawnictwo KASTOR
Menu

Linki
Opis leku

Nazwa preparatu:FEMINOSEPT FIX
Nazwa międzynarodowa:preparat złożony
Postać:Femninosept fix - mieszanka ziołowa w torebkach do zaparzania.
Wizytówka:Mieszanka ziołowa antyseptyczna, do stosowania miejscowego.
Dostępność:Bez recepty
Podmiot odpowiedzialny:Herbapol-Lublin
Zalecany:w upławach i stanach zapalnych pochwy i sromu.
Działanie:mieszanka ziołowa zawierająca koszyczek rumianku, kwiat jasnoty białej, koszyczek nagietka, liść szałwii, korę dębu o działaniu ściągającym, przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym i regenerującym błony śluzowe.
Niezalecany:przy nadwrażliwości na lek lub jego składniki.
Dawkowanie:zewnętrznie, 1 torebkę parzyć pod przykryciem przez 15-30 minut w 1/2 litra wrzątku; ostudzony napar używać do przemywań, okładów i irygacji; do nasiadówek należy przygotować 4-5 razy więcej naparu.
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Copyright © by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2007.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy opis leku nie może być reprodukowany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Wydawcy.
Powyższy tekst pochodzi z publikacji książkowej pt. Popularna encyklopedia leków (informacje o książce i możliwości zakupu: http://www.kastor.strefa.pl). Intencją Wydawcy była popularyzacja wiedzy o najczęściej stosowanych lekach, dlatego też zamieszczony opis może odbiegać od naukowej precyzji sformułowań. Tekst nie może być, bez konfrontacji z treścią ulotki producenta zatwierdzonej przez Ministerstwo Zdrowia, podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących użycia i dawkowania leków. Wydawca wyklucza wszelkie roszczenia za ewentualne szkody wynikające z niezastosowania się do zaleceń producenta leku.
Kontakt: leki at kastor.strefa.pl


poprzedni preparat || wstecz || strona główna || do góry || następny preparat

Wydawnictwo KASTOR, adres korespondencyjny: Osiedle Przyjaźń 140, 01-355 Warszawa; e-mail: wydawnictwo at kastor.strefa.pl
© Copyright by Wydawnictwo KASTOR, Warszawa 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.